Haber

Soner Aydoğdu: Süper Lig hedefime Samsunspor ile ulaşmak istiyorum

14 sezon SÜPER Lig’de forma giyen ve devre arasında Samsunspor’a transfer olan Soner Aydoğdu, tekrar Büyük Lig’de oynamak istediğini ve bunu Samsunspor ile yapmak istediğini söyledi.

Depremler nedeniyle ülke olarak büyük acılar çektiklerini belirten Soner Aydoğdu, “Ülke olarak çok büyük bir sıkıntıdan geçtik. Arkamızda büyük bir felaket bıraktık. Neler yaşadıklarını anlayamıyoruz. Ama elimizden geldiğince onları anlamaya çalıştık, yardım ve desteğimizi de esirgemedik. Onların yanında olarak yaralarımızı sarmaya çalıştık” dedi.

Tek isteğinin şampiyonluk yolunda gruba katkı sağlamak olduğunu söyleyen Soner Aydoğdu, “Maç haftasındayız. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Güzel ve verimli bir dönem geçirdik. Ufak bir sakatlığım vardı. Yeni iyileşiyorum ve fiziki eksikliklerimi tamamlayarak takımdaki yerimi almak istiyorum. Hafta sonu oynayacakları Çaykur Rizespor maçını kazanmak istediklerini belirten Soner Aydoğdu, “Herkes şampiyonluğu destekliyor. Bizim de bir hedefimiz var. Önümüzde bir ışık var ve biz o ışığa doğru hatasız ilerliyoruz. Bu ligde her rakip güçlüdür. Rizespor devre ortasında yeterli transfer yaptı. Ancak grubumuz zaten güçlüydü ve transferlerle güçlendi. Artı oyun gücümüz var. Sahada bir duruşumuz var. Bunu uyguladığımız sürece farkımızı ortaya koyuyoruz. Her maçta olduğu gibi bunu da sahaya yansıtarak kazanmak istiyoruz.” diye konuştu.

14 yıldır Süper Lig’de top koşturduğunu belirten Soner Aydoğdu, “Tekrar Büyük Lig’de oynamak istiyorum. Süper Lig’de futbolu bırakmak istiyorum. İnşallah bu sene de olmak istiyorum. Şampiyon olarak koyduğum hedefi Samsunspor ile devam ettirin.”

ayancikajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu